¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Moje chyba..

16. února 2013 v 13:14 | Cissy |  Originální jednorázové
Nějakým úžasně náhodný způsobem se mi tohle objevilo v rozepsaných článcích.
Předtím to tam něbylo, takže vůbec nechápu :D
Ale jsem ráda :)) Každopádně je to vadná povídka :/ :D
Enjoy ;)Uplynulo pár hodin a ty už odcházíš. Vstaneš z postele, oblečeš si košili. Já se na tebe dívám. Ty se na mě usměješ. Tím nejkrásnějším úsměvem, co existuje. Jdeš do předsíně, obuješ se boty. Otočíš se ke mně a políbíš mě na líčko. Řekneš, že si zavoláme a zmizíš, stejně jako jsi přišel. Jdu zpátky do ložnice. Pořád tam jde cítit tvůj parfém. Přejedu rukou po polštáři a přemýšlím o tom, co se tu před pár desítkami minut stalo. Po tváři mi tečou slzy. Nechápu, jak se to mohlo znovu stát. Tisíckrát jsem si říkala, že to už víc neudělám. Jenže když přijdeš a usměješ se na mě, podlomí se mi kolena a v tu chvíli jsem šťastná, že jsi semnou, i když je to jen na pár hodin, i když jde prakticky jen o sex.

Známe se už dlouho, strašně dlouho. Už dlouho to mezi námi jiskřilo, ale já jsem tě nechtěla. tak jsem se nějakou chvíli nevídali a když jsi mi jednou napsal, jestli zajdeme na kafe, nemohla jsem odmítnout. Skvěle jsme si popovídali. Zjistili jsme, jak moc si rozumíme a stali se z nás kamarádi, nejlepší kamarádi. Jako dnes si pamatuju ten den, když jsme šli z kavárny a přepadala nás průtrž mračen. I když jsme utíkali, než jsme došli do mého bytu, byli jsme oba celí mokří. Sotva za námi zapadly dveře, začali jsme se smát jako blázni. Pak jsme řekla, ať si svlečeš to mokré triko. Poslechl jsi a já udělala to samé. Když jsem chtěla moje tílko pověsit na šňůru, otočila jsem se a moje maličká koupelka způsobila, že se naše těla přiblížila na milimetr. Pohladil jsi mě po paži a zadíval se mi do očí. V tu chvíli jsem věděla, že oba myslíme na to samé. Tvoje rty se přiblížily. Začali jsme se vášnivě líbat. Pustila jsem mokré tílko a obtočila ti ruce kolem krku. Musím uznat, že neznám nikdo, kdo by líbal líp než ty. Chytil jsi mě a posadil na pračku. Moje tělo bylo v jednom ohni. Odtrhla jsem se, abych se nadechla, ty jsi pokračovala, líbal jsi mě na krku. Nikdy jsem něco tak silného nezažila, potřebovala jsem víc. Pomaličku jsme slezla z pračky a pomalu jsem postupovala do ložnice, aniž bych tě přestala líbat. Podíval ses na mě pohledem, jestli to opravdu myslím vážně. Nepatrně jsme přikývla a opět tě políbila. A pak následovat skvělý sex, který je příčina tady toho všeho.

Nebýt toho dne, když jsme měli oba dva "slabou chvilku", nikdy bychom nezjistili, jak skvěle si vyhovujeme jako milenci. A nikdy by se z nás nestali takzvaní "kamarádi s výhodami". A nebýt toho, tak bych tu ten neseděla sama se slzami v očích. Ti, kteří říkají, že takový vztah nefunguje, mají pravdu. Vždycky se nám do toho míchají city. A to se stalo i mně, nejsi pro mě "jen" kamarád. Miluju tě. A vadí mi, že nejsem pro tebe jediná. Ale nechci ti ničit tvůj život, na to tě mám až moc ráda. Proto tu vždycky, když odejdeš, sedím a brečím. Miluju tě, ale vím, že tě nemůžu mít a taky vím, že si za to můžu sama….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 17. února 2013 v 14:29 | Reagovat

:'O Krása! Hrozně se mi ta jednorázovka líbila, povedla se ti :)

2 Sola. Sola. | Web | 13. března 2013 v 14:00 | Reagovat

Tohle je báječný, superúžasný a všechno prostě.. ♥♥ Strašně se ti to povedlo ^^ :'33

3 cassiopea-black cassiopea-black | 3. června 2013 v 14:35 | Reagovat

ze začátku mi připadalo, jako kdyby ti inspirací byla nějaká písnička... no, nevim, co tě k napsání vedlo, ale rozhodně  je to pěkná povídka, smutná a, bohužel, reálná... povedla se ti :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Postavy v povídkách, kromě těch mnou vytvořených, patří jen a jen J.K. Rowling, autorce Harryho Pottera,
která tento úžasný svět vytvořila a já si na ně nečiním žádné právo.
Tento blog nebyl vytvořen za účelem zisku.