¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Zakázaná láska - Epilog + Doslov

31. března 2012 v 14:33 | Cissy |  Zakázaná láska
Užijte si poslední kousek téhle povídky :)


Po porodním sálu pobíhala spousta sestřiček. Mladá maminka ječela jako o život. Nikdy by ji nenapadlo, že po pohodové těhotenství může být porod takové peklo. Kdyby tak tu měla svou mámu. Už jen její přítomnost by jí pomohla a dodala sílu. Ale ona tu nebyla, ani nemohla. Nevěděla, kde Viv je. Natož aby věděla, že se, co nevidět stane babičkou. Nastaly další kontrakce. Porodním sálem se opět ozval křik rodičky a zanedlouho i pláč miminka. Viv si oddechla a vyčerpaně se zhroutila zpátky na lehátko.

"Je to holčička" usmál se doktor.

Zanedlouho jí její malou přinesli. Viv se zalily oči slzami. Nemohla tomu uvěřit. Ona je máma a má tu nejhezčí holčičku na světě. Opatrně si ji vzala od sestřičky. Její zatím modré kukadla na ni hleděly s neuvěřitelnou láskou. Viv nemohla zastavit pláč, byla šíleně šťastná.

"Jak se bude jmenovat?" zeptala se černovlasá sestřička.

"Alexandra, Alexandra Johnson." usmála se a znovu zaměřila svou pozornost na ten uzlíček štěstí v její náruči.

O 5 LET POZDĚJI

"Hodně štěstí, zdraví, hodně štěstí, zdraví….!!" zpívali všichni sborem a Viv nesla velký dort. Hodila okem na svou malou dcerku. Usmívala od ucha k uchu a její šedivé očka zářili jako diamanty. Moc dobře věděla, že tenhle den je jen její. Už je to pět let, co je tahle úžasná osůbka součástí jejího života. Je to zvláštní, připadalo jí to jako včera, kdy ji spatřila poprvé. Zabalenou ve velké dece. Její maličkou holčičku. Od první chvíle, co ji uviděla, přestala litovat, že zahodila svůj starý život. Byla její droga, závislost. Udělala by pro ni všechno na světě.

" Tak si něco přej, Lexie." položila dort před dcerku a pohladila ji po vláskách. Po těch krásných blonďatých vláskách. Občas ji až bolelo, jak moc se podobá svému otci. Její oči, vlasy, usměv.. všechno jí tak moc připomínalo Luciuse, ale na druhou stranu byla tvrdohlavá, starostlivá a hlavně měla svůj vlastní názor. Její podoba otci byla jen povrchová, nepodědila žádnou z jeho povahových vlastností, které byly ve směs špatné. A Viv doufala, že to tak i zůstane. Pořád v jejím srdci byla ta rána, ale už to tolik nebolelo. Byla ráda za to, co s ním prožila, protože právě díky tomu měla svou malou Lexi.

Doslov
Tato povídka byla moje úplně první. Dá se říct, že jsem si i tento blog založila, proto abych mohla tuhle povídku zveřejňovat. První kapitolu jsem přidala 10. července 2011. Ze začátku mě úplně šíleně bavila. Dokonce jsem si rozepsala o čem, která kapitola bude. Tak mi to vyšlo asi na 32 kapitol :D Nakonec to ale dopadlo jinak, protože jak zas začala škola, tak jsem neměl tolik času a pak mě to už pomalu přestávalo bavit, tak jsem děj prochu překopala a zkrátila, takže to má 19 kapitol+ prolog a epilog. Jsem ráda, že jsem ji dopsala, protože jsem bojovala sama se sebou. Párkrát jsem ji chtěla pozastavit nebo zrušit, ale naštětsí jsem to neudělala. Teď si dám s kapitolovými povídkami chvilku pauzu, protože mě za necelý měsíc čekají přímačky, takže moc času asi nebude. Ale chtěla bych se v květnu zase do nějaké kapitolky pustit :)
Nakonec bych Vám, kteří tuto povídku četli a komentovali, chtěla moc moc poděkovat. Bez Vám bych se na to asi u vážně vykašlala :D A taky bych se chtěla omluvit za ty mezery mezi kapitolama (2 mesíce jsou asi přece jen dlouho :D)

Cissy :)

Někdy zas u další povídky :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Strange ghost Strange ghost | Web | 1. dubna 2012 v 19:36 | Reagovat

Moc krásný příběh -myslím celkově ;-)

2 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 20:55 | Reagovat

Píšeš veľmi pekne podľa mňa. Väčšina ľudí urobí chybu, že kapitoly na seba súvislo nenadväzujú, ale u Teba to nehrozí. Dobre, že si to nezabalila.

3 Michelle Michelle | Web | 6. dubna 2012 v 11:47 | Reagovat

Celá povídka se ti moc povedla. Napsala jsi jí pěkně. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Postavy v povídkách, kromě těch mnou vytvořených, patří jen a jen J.K. Rowling, autorce Harryho Pottera,
která tento úžasný svět vytvořila a já si na ně nečiním žádné právo.
Tento blog nebyl vytvořen za účelem zisku.