¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Zakázaná láska - 19. kapitola

8. března 2012 v 19:17 | Cissy |  Zakázaná láska
Ahojte :)
Tak zaprvé, bych se chtěla omluvit za neaktivitu (óó jak nečekané :D).
Mám nějaké problémy, pak škola a spousta dalších věcí. Je toho na mě nějak moc. Navíc na mě asi něco leze :(
Teď ke kapitole. Je to už poslední, pak bude už jen prolog a doslov.
Je opět taková divná a docela krátká, ale co už..
Za kometáře bude moc ráda :)Na nástupišti pořád přibývala víc a víc lidí. Poznávala spoustu známých tváří, ale i spoustu studentů, které znala jen od vidění. Malí prváci stále pobíhali sem a tam. Byli tak plní života. Ostatně, ona byla v jejich věku úplně stejná. Přála by se vrátit zpět do těch dětských let. Být zase maminčina malá holčička. Chtěla zase bezstarostně blbnout. Pak spatřila Suzan. V očích se jí zaleskly slzy. Tak strašně ji bolelo, že ji už nikdy neuvidí. Byla to pořád její mala Suzi, ta maličká holčička, která na ni jako první promluvila ve vlaku. Od té doby bez sebe nebyly dýl než dva měsíce. A teď má odejít jen tak, bez rozloučení. Ale muselo to tak být, byla si vědoma, že by to nedokázala. Podívala se znovu směrem, kde stála její kamarádka. Nyní se k ní přidaly další tři osoby. Známé Nebelvírské trio. I tihle kluci jí budou neskutečně chybět. Proč si jen přece nevybrala Mikea, třeba by byla šťastná. Ale teď už je pozdě…

Davy bradavických studentů se stále zvětšovaly. Poznávala známé tváře, které střetávala po celých šest let. Bolela ji už jen myšlenka, že už nikoho z nich neuvidí. Ale jinak to nešlo. Kdyby tu zůstala, bylo by to ještě horší. Takhle odjede a začne nový život. Na její starý život jí zůstane jen jedna vzpomínka. Vzpomínka na jednu lásku, které nebylo souzeno přežít. Najednou ho už uviděla. To oj je ten důvod, proč se chystá odjet a začít nový život. On, otec jejího dítěte, Lucius Malfoy. Ona si na něj bude pamatovat celý život. Ona pro něj bude jen jedna kapitola v jeho životě, o které nikomu nepoví. On je totiž Malfoy. Malfoyové se nezahazují s mudlami a už vůbec s nimi nečekají děti. Ano ho milovala, miluje ho stále. Ale ví, že jejich vztah nemá budoucnost. Lucius je slaboch, nikdy by se nepostavil svému otci, nikdy by se nevzpříčit Malfoyovskému "životnímu stylu"….

Po hodině se nástupiště vylidnilo, vlak odjel a Viv tam zůstala sama. Zdvihla se z lavičky, popadla svůj kufr a odcházela pryč. Na poslední chvíli se otočila a zašeptala : "Sbohem Vivien Johnsonová."

Od té doby to už nebyla ta naivní dívka, která se zamilovala do namyšleného aristokrata. Teď to byla silná mladá žena, budoucí matka, která se rozhodla jít za lepším životem. Už neměla možnost být dítětem. Její dětské já zůstane tady v Anglii, ale ona půjde dál…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 9. března 2012 v 9:58 | Reagovat

Neviem, celkom o čom bol príbeh, pretože som ho hneď nezačala čítať, ale hneď ako budem mať čas, si to prečítam. Píšeš pekne precítene. Veľmi pekný záver! Krásne to je. Aký príbeh budem môcť ďalej od Teba očakávať? V podstate asi si aj tak prečítam tento prv :).

A chcela by som sa spýtať, či by si nemala záujem o ikonku. Neviem, či som sa už pýtala, ale asi nie (mám už v tom zmätok). Keby niečo, prosím daj mi vedieť do komentára.

http://kniznymaniak.blog.cz/1202/spropaguj-svoj-web-a-posli-ikonku

2 Sola F. Sola F. | Web | 9. března 2012 v 15:25 | Reagovat

Nádherná kapitola. Taková strašně smutná no... ale čekala jsem to. Těším se na epilog a doslov, zajímá mě, co s ní bude dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Postavy v povídkách, kromě těch mnou vytvořených, patří jen a jen J.K. Rowling, autorce Harryho Pottera,
která tento úžasný svět vytvořila a já si na ně nečiním žádné právo.
Tento blog nebyl vytvořen za účelem zisku.