¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Jen on a nikdo jiný

23. února 2012 v 22:47 | Cissy |  Jednorázové povídky
Ahojte ťutíci :)
Tak jsem zpátky :) Řeknu Vám, bylo tam krásně.
Lyžování perfektní, ale momentálně mě všechno bolí ( zkoušela jsem snowboard, já tele :D)
Ale jsem ráda, že jsem zpátky :)
A bacha! Jsem zpátky i s povídkou :D Je to slibovaný pár Teddy a Vicky :) ale je to jakési divné :(
Nicméně kdyby Vás eště nějaký ten pár napadl, dejte vědět ;)
Přeju pěkné počtení :)

Ze všech stran se ozývaly hlasy studentů, cinkání příborů a houkání sov. Bylo to další ráno v Bradavicích. Milovala tyhle chvíle, nedokázala si představit, že už brzy tohle všechno pro skončí. Byl to její poslední rok na škole. Ze zamyšlení ji vytrhl Tim.
"Vicky??" oslovil ji, aby upoutal její pozornost.
"Ano?" otočila se na něj s úsměvem. "Víš.. říkal jsem si, jestli bys nešla zítra ke Třem košťatům…se mnou." dořekl a odtrhl pohled od podlahy. Victorie se v duchu usmála. Timmy byl milý kluk, ale ona věděla, proč se o ni zajímá. Byl ten typ, který potřebuje mít vedle sebe holku, která mu bude sloužit jako "doplněk". Musela ho odmítnout.
" Promiň, ale nešla. " usmála se na něj smutně a zvedla se k odchodu.

Přišla do své ložnice a posadila se na postel. Z kapsy hábitu vytáhla dopis, který jí dnes ráno přišel. Okamžitě poznala od koho je. Ten rukopis by poznala vždycky. Ano, Teddy jí znovu psal. To on byl důvod, proč Timmyho odmítla. Neodmítla ho,aby nezradila Teda, odmítla ho, aby nezradila sebe. Protože ona si už vybrala, už dávno..

"Ahoj, teto." pozdravila malá Vicky svou tetičku Ginny. Ta se na ni usmála a pohladila ji po vláskách.
"Ahoj, princezno." ozvalo se za ní. Otočila se a tam stál Harry. V dalším okamžiku už ji držel v náručí a vyptával se na všechno možné.
"Chci někoho představit." pronesl nakonec a zamířil na verandu. Až tam ji konečně postavil na zem. Vic se zvědavě rozhlížela kolem, byla zvědavá, koho jí chtějí představit. Po chvilce se Harry opět objevil a ne sám, šel s ním ještě někdo. Nějaký kluk. Victorii hned upoutaly jeho vlasy, byly nádherně modré. Harry s tím chlapcem přišel až k ní. Vicky odtrhla oči od chlapcových vlasů a podívala se na Harryho. Ten se jen usmál.
"Tak Vicky, tohle je můj kmotřenec Ted. Teddy tohle je Victorie, moje skoro neteř." usmál se. Teddy Vicky podal ruku, jak to dělají dospělí. Přitom mu jeho modré vlasy zrůžověly. Victorii také zrůžověly tváře a sklopila oči….

Vicky se opět usmála. Tahle vzpomínka ji vždycky pobavila. Vzpomněla si na Teddyho, jak byl tenkrát roztomile stydlivý. Ostatně ona taky. To jim ale dlouho nevydrželo moc dlouho. Ještě než Ted odešel do školy, stala se z nich nerozlučná dvojka. Moc dobře si pamatovala, jak plakala, když odjížděl do Bradavic. A jakou měla radost, když jí od něj přišel dopis. Pak do školy nastoupila i ona a trávila s Teddym každou volnou minutu. Už od jejich prvního setkání ho měla ráda, ale jejich kamarádství se v lásku změnilo až ve třetím ročníku. Stále si přesně vybavuje jejich první polibek jako by to bylo včera.
"Vic? Pojď už!" ozvalo se ode dveří. Vicky sebou trhla a ohlédla se. Ve dveřích stála Claire s náručí plnou učebnic.
"Už jdu." ujistila ji a dopis strčila pod polštář. Pak se společně s ní vydala na hodinu.

"Pojďme tudy." řekla Claire a táhla Vicky k chodbě vedoucí k Velké síni. Victorie chtěla něco namítnout, ale věděla, že když si Claire něco smyslí, nic s ní nehne. Cestou jí kamarádka něco vyprávěla, ale Vicky ji moc nevnímala.
"Já vím, že mě neposloucháš, ale připrav se na překvapení." šťouchla do ní a usmála se. Vic se na ni nechápavě podívala.
"Počkej chvilku." řekla Claire s kamennou tváří. Jakmile vyšly zpoza rožku, Victorie pochopila. Její kamarádka se jen usmála a zmizela.

Vicky nemohla uvěřit svým očím. Byl tu opravdu. Nebyla to jen její představa. Rozběhla se k němu a vrhla se mu kolem krku. Cítila jeho nádhernou vůni, jeho modré vlasy ji šimraly ve tváři a on jí šeptal do ucha ty krásná slůvka, která jí tak scházela.
"Moc se mi stýskalo." zašeptal a pohlédl jí do očí. Vicky se nezmohla na slovo, z očí jí vytryskly slzy. Znovu ji objal a hladil ji po vlasech. Vic zase měla před očima všechny ty chvíle, které spolu strávili. A zase si uvědomila, jak moc jí chybí a jak moc ho miluje.
"Miluju tě." zavzlykala a políbila ho. Svět se s ní zatočil. Stále to bylo jako poprvé.
"Taky tě miluju." vtisk jí polibek do vlasů.
"Babička ti posílá koláč." usmál se. Vicky se rozesmála, byla šťastná, že je zase s ním…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 24. února 2012 v 13:21 | Reagovat

Ách, jak roztomiloučké <3 Mě se to strašně strašně strašně moc líbilo a vůbec to není divné ! ^^

2 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 27. února 2012 v 19:23 | Reagovat

To bylo úžasné! Roztomilé, krásné,nádherné,dokonalé, na zlíbání. Kdybych mohla tak si tuhle povídečku vložím na talíř a sním ji :'DD Sakra..hrabe mi! Už zase! :'D Krásné to bylo,opravdu! Víc takových! :) Prosím!

3 cassiopea-black cassiopea-black | 2. března 2012 v 18:27 | Reagovat

taková romantika :-)  :-D moc pěkný :-) ten obrázek se mi taky moc líbí

4 Sola F. Sola F. | Web | 10. března 2012 v 21:20 | Reagovat

To je tak hezky sladký ♥ Vůbec ne dívný ;)) Ten obrázek k povídce je nádherný, úplně se mi k tomu hodí, jako vystřižené..!

5 Emily Emily | Web | 17. května 2012 v 23:24 | Reagovat

Krása! je to romantické, zrovna tohle se mi chtělo číst!

6 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 6. června 2012 v 20:17 | Reagovat

Juj! Jak slaďounký!!!!!

7 Wladka Wladka | Web | 11. června 2015 v 12:52 | Reagovat

ooo tak sladky pribeh :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Postavy v povídkách, kromě těch mnou vytvořených, patří jen a jen J.K. Rowling, autorce Harryho Pottera,
která tento úžasný svět vytvořila a já si na ně nečiním žádné právo.
Tento blog nebyl vytvořen za účelem zisku.