¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Dáreček pro "Malfragerku" :)

28. prosince 2011 v 18:36 | Cissy |  Dárečky
Opět přidávám nějaký ten dáreček, nyní pro Mrs. Malfrangerovou :)
Je to strašná kravina, nějak jsem neměla žádný nápad. Takže promiň :(
Doufám, že tě to ale aspoň trošku potěší :)

Zadání:

Pár: Draco/Hermiona
Doba: no tak třeba takový šestý ročník :)
Stručný děj: Draco snažící se přemluvit Hermionu aby se s ním proletěla na koštěti a následná cesta

Mia seděla ve stínu velkého dubu a četla si v knize. Byla sama, Harry s Ronem šli do Prasinek, ale jí se s nimi nechtělo. Užívala si klidu jarního dne. Tu poklidnou atmosféru někdo v dalším okamžiku narušil. Pak ho uviděla, Draca Malfoye prohánějícího se na svém
novém koštěti. Jakmile ji zahlédl, zpomalil a snesl se níž. Nakonec zastavil úplně a vydal se svým samolibým úsměvem k ní.

"Copak tu děláš, Grangerová? Snad tě tvoji kamarádíčci neopustili?" zeptal se jí s hranou starostlivostí. Hermiona na něj ani nepohlédla a dál četla svou knihu.
"Nechceš se proletět?" poklepal na své koště. Na to Mia zvedla hlavu a zkoumavě se na něj zahleděla.
"Kdybych se chtěla proletět na koštěti, řekla bych Harrymu nebo Ronovi." řekla nakonec a zase sklopila oči ke knize. Draca její nezájem štval.
"Weasley má co dělat, aby se na tom jeho smetáku udržel. A ani Potterův Kulový blesk se nevyrovná tomuhle." ukázal pyšně na svůj Silver Arrow. "Nemluvě o tom, že já jsem mnohem přitažlivější než Weasley nebo Potter." dodal. Ale ona ho stále ignorovala. A to přivádělo k šílenství. Nebyl na to zvyklý.
"Nebo se snad bojíš? Snad naše dokonalá Grangerová nemá strach z létání?" zkusil to jinak. Ani nevěděl, proč to dělá. Prostě chtěl, aby se s ním proletěla. Pohlédl na ni. Stále si klidně četla v knize.
"Už vím, proč nechceš. Chápu to." zkusil jinou taktiku. Povedlo se, Hermiona zvedla hlavu a podívala se na něj.
"Proč teda?" zeptala se zájmem. Draco se usmál.
" Grangerová, já to vím. Vím, že jsi do mě zamilovaná a proto se nechceš proletět. Asi bys nezvládla být v blízkosti osoby, kterou tak zbožňuješ." řekl s naprostou vážností.
Hermiona zuřila, tímhle ji opravdu naštval. "Ten si teda fandí." pomyslela si. "Nepleť si mě s Pansy." řekla už nahlas.
"Tak mi teda řekni, proč?" pobídl ji s úsměvem na tváři.
"OK. Tak se jdeme proletět." usmála se a vyskočila na nohy. Draco se první zatvářil zmateně, ale za okamžik se mu po tváři rozlil šťastný úsměv. Sedl si na své koště a Miu si posadil za sebe. Za chvilku už byli ve vzduchu.

Let byl docela příjemný, Hermioně ani nevadilo, že ten, koho drží kolem pasu, je arogantní idiot. Ale když letěli nad Prasinkami, vzpomněla si, proč nelétá. Vždycky se jí po chvíli udělalo špatně jako právě teď.
"Malfoyi zastav!" řekla. Jenže ji neslyšel, nebo nechtěl slyšet.
"Malfoyi zastav!" zakřičela. Opět žádná reakce.
"Malfoyi zastav, nebo ti na to tvoje pometlo hodím šavli." zaječela mu do ucha. To už najednou slyšel a koště se pomalu začalo snášet k zemi. Za chvíli zastavilo na louce za Prasinkami. Mia okamžitě seskočila a lehla si na pevnou zem. Za okamžik pocit nevolnosti ustoupil.

"Jéé! Jsou tu další." ozvalo za nimi. Draco se otočil a spatřil dívku, která mohla být stejně stará jako oni.
"Ahoj, já jsem Airin." řekla a podala mu panáka, nejspíše Ohnivé whisky. Draco na ni trochu nechápavě zíral, ale pak se vzpamatoval a taky se představil. Pak s Airin připil. Ta se pak s druhou skleničkou vydala k Hermioně, která pořád ležela na zemi.
"Té to nedávej! To je vzor všech ctností." zasmál se.
"Sklapni Malfoyi." zaječela. Pak se na Airin mile usmála a taky si připily. Za nedlouho je Airin odtáhla ke svým kamarádům. Skvěle
se bavili..

Draco seděl na místě, kde asi před třemi hodinami přistály. Už by se rád vydala zpátky, ale jeho společnice nebyla k nalezení. Když ji viděl naposled, tancovala s Airin a dvěma dalšíma na stole.
"Tu bude zítra bolet hlava." zasmál se sám pro sebe. Aspoň si to myslel.
"Já to slyšela." ozvalo se mu za zády, pak následoval smích. Otočil se a spatřil Hermionu se zvláštním úsměvem na tváři.
"Co je?" zeptal se, když mu přišlo, že na něj zírá už nějak dlouho. Popošla k němu a sedla si těsně k němu.
"Víš, že jsi měl pravdu, Dracouši??" zachichotala se znovu.
"S čím jako?" nechápal.
"Že jsi daleko přitažlivější než Ron nebo Harry." jakmile to dořekla, následovala opět vlna smíchu. Nakonec rozesmál i Draco. Když se Mia uklidnila, začala zkoumat Dracův obličej. Po chvíli se k němu zcela bez varování nahnula a lehce se mu otřela o rty. Čekala na jeho reakci, ale nic se nestalo. Tak se k němu nahnula znovu a tentokrát ho doopravdy políbila. Draco jí jako v nějakém transu začal polibky oplácet. V tu chvíli ani jednomu nevadilo, že mezi nimi jsou obrovské rozdíly. Možná za to mohl ten alkohol, kdo ví? V ten okamžik nevnímali čas, ani okolní svět. Byli tam jen oni dva….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 28. prosince 2011 v 22:21 | Reagovat

No tak to bylo naprosto,geniálně,krásně,užásné!!!!!!!!! :-) Moc ti děkuju za takový krásný dáreček ,jsi zlato! :) Hrozně se ti to povedlo,Ciss :) ostatně ,jako vždy :) Děkuju.

2 cassiopea-black cassiopea-black | 29. prosince 2011 v 10:56 | Reagovat

teda, takovou rozjetou Miu bych ráda viděla :-D pěkná povídka :-) jako vždycky

3 Hanka Hanka | Web | 17. srpna 2012 v 13:29 | Reagovat

Moc hezké.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Postavy v povídkách, kromě těch mnou vytvořených, patří jen a jen J.K. Rowling, autorce Harryho Pottera,
která tento úžasný svět vytvořila a já si na ně nečiním žádné právo.
Tento blog nebyl vytvořen za účelem zisku.