¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

10. kapitola-Zakázaná láska

21. srpna 2011 v 19:56 | Cissy |  Zakázaná láska

Další kapitolka je na světě:) snad se bude líbit:)
Tak si pěkně počtěte:) za komentíky budu moc ráda:)


Viv seděla v Nebelvírské společence a pozorovala plameny ohně, který hořel v krbu. Místnost byla plná studentů, kteří si tu dělali úkoly, bavili se s přáteli nebo tu jen tak posedávali jako ona. Suzi tu dnes nebyla, dostala školní trest od McGonagallové, protože neměla úkol do Přeměňování. Tak si dneska Viv nemusela vymýšlet žádnou výmluvu, aby mohla za půl hodiny zmizet za Luciusem. Ani kluci tu dneska nebyli, šli s Hagridem chytat nějaké potvůrky pro profesora Kettleburna na hodinu Péče o kouzelné tvory, Alice zase někde napomínala nezbedné prváky a Terry s Bellou měli další schůzku toho jejich kroužku. Tak Viv zůstala dnes večer sama, všichni její nejlepší přátelé měli něco na práci, mohla aspoň v klidu přemýšlet.


I když chtěla přemýšlet o jiných věcech, v hlavě měla, tak jako celý den , myšlenky jen na dnešní ráno. Neustále musela myslet na to, že Lucius šel na snídani s Narcissou Blackovou. Už ani nepomáhalo, když si opakovala, že jsou jen kamarádi. Záviděla jí, kdyby Narcissa chodila s Luciusem nemuseli by se skrývat, nemuseli by se tvářit, že se nenávidí. Bála se, že jí chce Luciuse ukrást, bála se, že ji Lucius kvůlí Narcisse opustí. Vzápětí se už sama sobě smála, vždyť se nic nestalo. Ona taky chodí na snídani s Mikem, Fredem a Tomem a nikomu to nepřipadá divné, jsou kamarádi. Proč by nemohl Lucius jít na snídani s Blackovou?? Třeba ani nešel s ní, třeba se jen potkali po cestě. Tím to Viv ukončila a už se k tomu nechtěla vracet ani dát Luciusovi najevo, že ji to rozhodilo.


****

"Cissy!" znělo mu v hlavě pořád dokola její jméno. Lucius byl zmatený, ale nedokázal poručit tomu, co cítil. Nejhorší na to však bylo, že to všechno necítil poprvé. Viv sice pořád miloval, ale Cissy byla něco jiného. Toužil po obou, nedokázal si vybrat. Viv byla jeho tajná láska, to mělo něco do sebe a navíc první holka do, které opravdu zamiloval. Ale s Narcissou mu bylo úžasně, skvěle si spolu rozumněli a navíc byla krásná a z čisté krve.
"Nemusím si přece vybírat, můžu mít obě. Zatím." napadlo ho nakonec, aby se vyhnul rozhodování. Pak se podíval na hodinky. Bylo 18:45, tak vyrazil do Komnaty nejvyšší potřeby za svou tajnou láskou.


****

Viv dorazila do sedmého patra, vzápětí se před ní objevili velké dveře. Zhluboka se nadechla, aby se uklidnila a neřešila s Luciusem Narcissu Blackovou. Až pak vešla, ale úsměv na její tváři nebyl upřímný. Lucius seděl v jednom z křesel jako vždycky, když vešla, zvednul se a šel jí naproti. Pak ji sevřel v náručí a políbil. V tu chvíli Viv hodila všechny své obavy za hlavu, vždyť tu byl Lucius s ní a ne s Narcissou. Jak o něm mohla pochybovat? Divila se sama sobě. Přece věděla, že se na něj lepí holky. Čekala snad, že jakmile s ním začne chodit a ony ho jen tak nechají. Byla hloupá, navíc mu nevěřila. Kdyby opravdu toužil po Narcisse, nebyl by tu. Byl by s ní!! Byl by s Narcissou, neztrácel by čas s čarodějkou z mudlovské rodiny. Ale on tu byl!! Pocit štěstí byl zpět.


Lucius se usmál, bylo to krásné jako vždycky. Opět se mu zatočila hlavu a podlomily nohy. Tenhle pocit miloval. V tu chvíli si připadal jako král. Sedl si zpět do křesla a Viv si posadil na klín. Povídali si.
"A co Suzan? Neptala se tě, kam jdeš?" zeptal se Viv na její kamarádku.
" Ne, nebyla tam. Měla trest u McGonagallky." odpověděla.
" A ty?" zeptala se na oplátku. Lucius jen mávnul rukou, ale Viv poznala, že ho to trápí.
" Povídej." zašeptala a prohrábla mu vlasy.
" Všechny zajímá, kam se pořád ztrácím. Dokonce uzavírají sázky. Bojím se, že mě budou sledovat. Kdyby to zjistili, byl by konec." řekl sotva slyšitelně. Při té představě se Viv zatmělo před očima.
"Musíme něco udělat." pronesla pevně rozhodnutá udělat cokoliv, aby jejich vztah neskončil.
"Asi by jsme měli trávit víc času ve svojí koleji." řekl smutně.
" Takže se tu budeme scházet…..každý druhý den?" zeptala se.
"Na to by přišli hned a my bychom byli zase tam, kde jsme teď." zavrhl její nápad.
"Odebíráš Denního Věštce?" zeptal se najednou.
" Ano." odpověděla zmatená, proč se jí na to ptá.
"Když bude první článek o ministerstvu, tak příjdeš večer sem. Ano?" podíval se na ni čekajíc na odpověď. Viv souhlasila, články o ministerstvu byly první skoro vždycky. Přesto jí z očí tekly slzy. Lucius ji sevřel v náručí, věděl, že s tím nic neudělá, že ji má nechat vyplakat. Tak moc ho milovala …
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 21. srpna 2011 v 20:18 | Reagovat

To od Luciuse není pěkný :-D Ale pěkná kapitola :-)

2 Lilth.vicious Lilth.vicious | Web | 22. srpna 2011 v 21:23 | Reagovat

ahoj dneska obíhám.. hezký obrázky v tomhle textu .)

3 Chloe M. Raddle Chloe M. Raddle | 22. srpna 2011 v 21:34 | Reagovat

Krásná kapitolka jako vždycky :-) Těším se na další ;-)

4 Cissy Cissy | Web | 22. srpna 2011 v 22:57 | Reagovat

[1]: Já vím, že ne :-D Děkuju :-)

[2]: Děkuju

[3]: Jaj..to děkuju :-)

5 Jenny Jenny | Web | 23. srpna 2011 v 21:56 | Reagovat

Bože bože...:D Já se vážně za sebe stydím.Musím si tu povídku přečíst až budu mít čas od začátku..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Postavy v povídkách, kromě těch mnou vytvořených, patří jen a jen J.K. Rowling, autorce Harryho Pottera,
která tento úžasný svět vytvořila a já si na ně nečiním žádné právo.
Tento blog nebyl vytvořen za účelem zisku.