¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

1. kapitola-Zakázaná láska

10. července 2011 v 22:45 | Cissy |  Zakázaná láska
V této kapitolce se ještě nic moc neděje, spíš se seznamujem s Viv a jejímy city k Malfoyovi.
A bylo to tu zas, Viv se vracela zpět do školy čar a kouzel v Bradavicích , aby pokračovala ve studiu. Letos měla chodit už do šestého ročníku. Měla zase spát v ložnici se Suzan, Terry a Alicí. Těšila se tam a zároveň se obávala toho, co ji tam čeká. I přes nutkání utéct nasedla do vlaku a našla si s Suzi, její nejlepší kamarádkou, kupé.Později se k nám přidali i Alice a Tom, ale ti pak odešli do vagónu pro prefekty.


Viv přišlo, že se s Suzan neviděla snad 5 let a ne 2 měsíce. Navíc si psaly aspoň jednou týdně, ale pořád si strašně chyběly a měly si pořád co říct. Když si řekly, co dělaly o prázdninách a co si nakoupily v Příčné, přišel je pozdravit Fred Brown, do kterého je Suzi zamilovaná. Chvíli si s nimi povídal, ale pak šel pozdravit ještě ostatní. Suzan ještě chvilku básnila o tom, jak je Fred skvělý, krásný a chytrý. Když skončila, tak se pomořily každá do vlastních myšlenek.

Viv sledovala ubíhající krajinu ze zamlženého okna Bradavického expresu a myslela na něj. Na toho, co jí už dlouho nedá spát, na Luciuse Malfoye. Na toho, který lidi jako ona nenáviděl a říkal jim ´´mudlovští šmejdi´´. Ale i přesto ho milovala. Vždycky , když ho uviděla podlomila se jí kolena a nezmohla se ani na jedno slovo. On to samozřejmě nevěděl, nebýt těch urážek na její adresu, tak by si myslela, že o její existenci ani neví. Naštěstí ani nikoho z její koleje , z Nebelvíru nenapadlo, že by se mohla zamilovat do někoho ze Zmiozelu natož ještě tak do Malfoye. Ta její láska ji nyní mučila a ona doufala , že až Lucius z Bradavic odejde, tak to všechno skončí.,, Viv , chceš něco ??´´ vytrhla ji z myšlenek Suzan s balíčkem dýňových paštiček ruce, když přijel vozík se sladkostmi.
,, Ne, díky. ´´ odpověděla. ,, Nemám hlad´´dodala, když na ni Suzi překvapeně pohlédla. Vzápětí vlak zastavil na nástupišti v Prasinkách. Obě byly už převlečené a tak popadly kufry a vydaly se k východu.

Když vystoupily, zahlédla houf Zmijozelských a mezi nimi i objekt své touhy. Při pohledu na jeho pískové vlasy a úžasnou postavu se jí opět podlomila kolena a pod tíhou svého kufru málem upadla, naštěstí ji Suzan včas zachytila. ,,Co se s tebou děje??´´ zeptala se jí starostlivě Suzi. ,, Ale nic, jsem v pohodě´´ zalhala a přikázala si chovat se jako vždycky. Kdyby se Suzan dozvěděla, co k Luciusovi cítí, tak by ji asi zabila a tvrdila by, že je to pro její dobro. Suzan totiž Luciuse vždycky nesnášela a Viv vlastně ani nevěděla proč. Vždyť Suzan ani její rodinu nikdy neurážel. Že by jí vadilo, jak se chová ke studentům z mudlovských rodin? Nebo se jí hnusí ta mánie o čisté... ,, Tak pojď, Viv ´´ vytrhla ji z vnitřního monologu její nejlepší kamarádka. Nasedly do kočáru, který stejně jako loni nikdo netáhl. Přisedl si k nim ještě Mark Nox z Mrzimoru a Bella od nich, z Nebelvíru. I když cesta trvala dlouho, Mark je skvěle bavil svými historkami z prázdnin a ony se mohly potrhat smíchy. Viv se zbavila svým pochmurných myšlenek a těšila se až se zase uvidím se všemi starými známými.

Prolog 2.kapitola

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbila se Vám povídka??

Užasná 35% (14)
Dobrá 25% (10)
Dala se 15% (6)
Nic moc 15% (6)
Hrůza 10% (4)

Komentáře

1 lucrecia lucrecia | Web | 17. července 2011 v 13:41 | Reagovat

Jo tak to je přesně něco pro mě. Dívka z nebelvíru a chlapec ze zmijozelu, to mám ze všeho nejraději.

2 Cissy Cissy | Web | 22. července 2011 v 14:48 | Reagovat
3 Cassiopea Black Cassiopea Black | 23. srpna 2011 v 16:48 | Reagovat

pěkný :-) jenom ti tam občas překakuje osoba, někdy píšeš ve třetí a někdy v první, tak si na to dej pozor :-) ...jinak, tou Bellou nemyslíš Bellatrix, že ne? :-D  jestli si ji náhodou nedala do Nebelvíru :-D ...btw, líbí se mi, jak tam vkládáš ten obrázek,tak to tu povídku pěkně oživí ;-)

4 Cassiopea Black Cassiopea Black | 23. srpna 2011 v 16:49 | Reagovat

*přeskakuje

5 Cissy Cissy | Web | 23. srpna 2011 v 20:47 | Reagovat

[3]: Nee :-D Bellatrix v Nebelvíru to by bylo :-D Ta třetí a první osoba tam je protože jsem to první chtěla psát v první, ale pak jsem si to rozmyslela a přepsala sem to. Ale na něco jsem asik zapomněla :-D tak se omlouvám :-)

6 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 28. září 2011 v 9:51 | Reagovat

Vau...Zmijozelský krasavec a Nebelvírská šmejdka ...to mam nejraději :-D Takže ,tahle povídka bude šálek mé kávy :) Jdu hned číst dál:) Jabadabadůů.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Postavy v povídkách, kromě těch mnou vytvořených, patří jen a jen J.K. Rowling, autorce Harryho Pottera,
která tento úžasný svět vytvořila a já si na ně nečiním žádné právo.
Tento blog nebyl vytvořen za účelem zisku.